roll up

Užijte si naplno SKY BOX
Vaše VIP místo 

Dopřejte si luxusní zážitkový produkt a sledujte vybraný program  v maximálním pohodlí uzavřeného salonku, s občerstvením

68_IMG_9242_2.jpg

Jedinečné místo

Neunikne Vám ani vteřina událostí

Jste-li náročný návštěvník, určitě oceníte komfortní SkyBox. Získáte v něm jedinečné místo, soukromí a nádherný výhled. Do arén navíc vstoupíte VIP vchodem. Nyní už nic nezmeškáte!

62_2.jpg

Neomezené množství chutí

Vychutnejte si svou akci mnohonásobně

Sledujte akci  s bohatým občerstvením a skleničkou v ruce! Vyberte si z široké nabídky jídla i pití. Bezplatný catering ve SkyBoxu i VIP restauraci  je nachystán přímo pro Vás.

63_3.jpg

2 hodiny před a 2 hodiny po akci

Přijďte dřív a bavte se déle

Rádi Vás uvítáme už 2 hodiny před akcí. A bavit se můžete ještě 2 hodiny po akci! Kromě příjemného prostředí SkyBoxu máte dispozici i výběr pochoutek teplé a studené kuchyně ve VIP restauraci.

64_4.jpg

Bezedné nápoje pro všechny

Bohatý catering zdarma pro ještě větší zážitek

Jako návštěvník SkyBoxu můžete pít neomezeně nealkoholické nápoje, pivo a rozlévané víno . O Vaše usazení, pohodlí, catering a nápoje se po celou dobu akce stará hosteska. SkyBox dá Vašemu zážitku nový rozměr.

50_5.jpg

VIP Restaurace

Jezte a pijte, co hrdlo ráčí

Se SkyBox ticketem máte volný vstup do VIP restaurace, kde je pro Vás připraveno jídlo a pití zdarma. Nabízíme předkrmy, saláty, pečená masa, hlavní jídla, několik druhů příloh, dezerty i ovocné mísy.

25_Bez názvu-7.jpg

5 % sleva na další návštěvu

Každý Váš další nákup odměníme

Svých hostů si vážíme a opakovanou návštěvu zvýhodňujeme slevou ve výši 5 %. Uvidíte, jak rychle si zvyknete na pohodlný SkyBox s hosteskou, občerstvením, vlastním vchodem, sociálním zařízením, wi-fi a TV okruhem!

 

65_6.jpg

100% vybavení včetně příslušenství

Využijte vlastní sociální zařízení a šatnu 

Přejeme si, abyste se ve SkyBoxu cítili jako doma.  Kromě příjemného posezení s audio-video technikou jistě uvítáte i předsíň s vlastním sociálním zařízením a šatnou.